Zaparzam herbatę, siadam i odpalam szluga
Miałem rzucić to ścierwo, może kiedyś mi się uda
Przede mną podróż długa, choć wcale nie zasuwam
Dla mnie życie to nie wyścig a po wodzie żegluga.
Nieustanne zmiany - Arche, dla zasady
Barwię życie i nadaje smak , biorę łyk herbaty.
Powrót na ziemie - gdzie łatwo zaliczyć glebę
Grunt to po upadku wstawać i dalej ruszać przed siebie!
- Co u Ciebie ? Nie mogę przestać myśleć
Kocham werbalizować myśli , kocham czasami milczeć.
Zobaczyć ogień w Twoich oczach - może nie jestem wart
Usłyszeć dziś muzykę chcę - słyszę tylko wiatr.
Myśli atakują mnie , sam ze sobą walczę
Kolejny papieros - kolejna zwrotka na kartce
Rap pozwala mi to gówno z siebie wywlec
Nie chcę o tym mówić a nie mogę przestać myśleć
Raz romantyk a raz dupek - raz poważny, nie raz głupek
Życie jest piękne, życie może kopnąć w dupę
Yin i Yang, czerń i biel - kurwa paradoks życia
Zatrzymuję się w połowie - straciłem chęć by pisać.
poniedziałek, 3 sierpnia 2015
niedziela, 19 lipca 2015
Girei
www.youtube.com/watch?v=47XeJdO6TYg
"...dziękuję mamie za wychowanie
Za to, że wszystkie moje grzechy puściła w niepamięć
Ulica – znam ją, między Bogiem a prawdą
Ulica nigdy nie będzie twoją matką..."
"...dziękuję mamie za wychowanie
Za to, że wszystkie moje grzechy puściła w niepamięć
Ulica – znam ją, między Bogiem a prawdą
Ulica nigdy nie będzie twoją matką..."
sobota, 18 lipca 2015
poniedziałek, 13 lipca 2015
Błędy skupisko wiedzy !
Powoli Chyba Zaczynam To Rozumieć...
Niestety Nie Dość Że Powoli To Jeszcze Chyba :P Tsss
Szczerze mówiąc zawsze podziwiałem i wielbiłem swoją mroczną stronę,
Ostatnio dostrzegam dużo nowych zalet tej jasnej części mnie
Ludziom zawsze wydaję się że są ponad, przez co grzebią się na samym starcie
Zrozumiałem że świadomość jest naprawdę ciężka, czasami wydaje nam się że lepiej było by nie wiedzieć
Ale to My wybieramy w co wierzymy i o co walczymy tak zaciekle każdego dnia.
To nasz wybór, nasza wolna wola.
I choć czasem naprawdę trudno przyjąć ten ciężar na siebie,
To za każdym razem gdy już odważę się to zrobić, uświadamiam sobie że pomimo ogromu trudu i bólu które nas przytłaczają
Jeśli dobrze się przyjrzysz, ujrzysz tego dobrą stronę która daje siły by iść dalej :
Doświadczenie
- dziękuje Ci Panie za czas który mi dałeś,
za ludzi których spotkałem w swoim życiu
i za drogoznaki którymi mnie kierujesz.
Ty zaś , możesz myśleć co zechcesz , ale nie poddawaj się nigdy pierwszemu wrażeniu.
#zobacz choć raz tą niewidzialną część
Patrz głębiej, bo tam tkwi sens ;)
Przemyśl to jeszcze.
Niestety Nie Dość Że Powoli To Jeszcze Chyba :P Tsss
Szczerze mówiąc zawsze podziwiałem i wielbiłem swoją mroczną stronę,
Ostatnio dostrzegam dużo nowych zalet tej jasnej części mnie
Ludziom zawsze wydaję się że są ponad, przez co grzebią się na samym starcie
Zrozumiałem że świadomość jest naprawdę ciężka, czasami wydaje nam się że lepiej było by nie wiedzieć
Ale to My wybieramy w co wierzymy i o co walczymy tak zaciekle każdego dnia.
To nasz wybór, nasza wolna wola.
I choć czasem naprawdę trudno przyjąć ten ciężar na siebie,
To za każdym razem gdy już odważę się to zrobić, uświadamiam sobie że pomimo ogromu trudu i bólu które nas przytłaczają
Jeśli dobrze się przyjrzysz, ujrzysz tego dobrą stronę która daje siły by iść dalej :
Doświadczenie
- dziękuje Ci Panie za czas który mi dałeś,
za ludzi których spotkałem w swoim życiu
i za drogoznaki którymi mnie kierujesz.
Ty zaś , możesz myśleć co zechcesz , ale nie poddawaj się nigdy pierwszemu wrażeniu.
#zobacz choć raz tą niewidzialną część
Patrz głębiej, bo tam tkwi sens ;)
Przemyśl to jeszcze.
sobota, 20 czerwca 2015
Prze Baba !
W Tydzień "Mój Świat" Pozmieniał Się Bardziej Niż Przez Ostatnie 2 Lata
Jedna Dziewczyna Której Nawet Nie Zdążyłem Dobrze Poznać,
Uprawia Na Mnie Jakąś Magię Niczym Stara Wiedźma
Komornik Który Wszedł Do Mojej Głowy I Zajął Co Chciał
Nie Wiem Jak Się Jej Pozbyć I Czy W Ogóle Chcę Się Jej Pozbyć ...
Muszę Jednak Przyznać Że Używa Naprawdę Miłych Zaklęć
Jak Na Starą Wiedźmę Jest Wyjątkowo Piękna, Ma Włosy Jak Anioł
Jej Oczy Jak Magnes Przyciągają Mój Wzrok,
Nie Wspominając O Ustach - Nie Jestem Jeszcze Sadystą
Czuję Się Jak Zwierzę W Pułapce
Staram Się Uciec
A To Tylko Wplątuje Mnie Mocniej W Sieć
Kobieto, Chciałbym Tylko Żebyś Liczyła Się Z Tym Co Mi Robisz
Co Prawda Nawet Nie Wiem Co Ze Mną Robisz,
Emocje To Coś Czego Nigdy Nie Będziemy W Stanie Pojąć I Okiełznać
A Moje Rwą Do Ciebie Gdy Tylko Znikasz Mi Z Oczu
A Nie Wiem Nawet Jaki Jest Twój Ulubiony Smak Lodów ..
Boję Się Rozgrzać Swoje Serce
Pokochałem Ten Chłód
Z Drugiej Strony Ty Samą Swoją Obecnością Sprawiasz Że Chcę Rozkuć Ten Lód ...
Dziwna Ta Klaudia, Ale Ją Polubiłem ;)
Jedna Dziewczyna Której Nawet Nie Zdążyłem Dobrze Poznać,
Uprawia Na Mnie Jakąś Magię Niczym Stara Wiedźma
Komornik Który Wszedł Do Mojej Głowy I Zajął Co Chciał
Nie Wiem Jak Się Jej Pozbyć I Czy W Ogóle Chcę Się Jej Pozbyć ...
Muszę Jednak Przyznać Że Używa Naprawdę Miłych Zaklęć
Jak Na Starą Wiedźmę Jest Wyjątkowo Piękna, Ma Włosy Jak Anioł
Jej Oczy Jak Magnes Przyciągają Mój Wzrok,
Nie Wspominając O Ustach - Nie Jestem Jeszcze Sadystą
Czuję Się Jak Zwierzę W Pułapce
Staram Się Uciec
A To Tylko Wplątuje Mnie Mocniej W Sieć
Kobieto, Chciałbym Tylko Żebyś Liczyła Się Z Tym Co Mi Robisz
Co Prawda Nawet Nie Wiem Co Ze Mną Robisz,
Emocje To Coś Czego Nigdy Nie Będziemy W Stanie Pojąć I Okiełznać
A Moje Rwą Do Ciebie Gdy Tylko Znikasz Mi Z Oczu
A Nie Wiem Nawet Jaki Jest Twój Ulubiony Smak Lodów ..
Boję Się Rozgrzać Swoje Serce
Pokochałem Ten Chłód
Z Drugiej Strony Ty Samą Swoją Obecnością Sprawiasz Że Chcę Rozkuć Ten Lód ...
Dziwna Ta Klaudia, Ale Ją Polubiłem ;)
środa, 6 maja 2015
Zabłąkany
Audio
W moim życiu się nie układa ..
Bo żyję teraz , nie mogę ułożyć niczego na tak ulotnych chwilach
Nie chcę planować nic na przestrzeni czasu , wolę trwać w obecnej chwili
Czasami gdy spaceruję gdzieś z moim psem i obserwuję zachodzące słońce , drzewa w tym pięknym świetle, chmury płynące po niebie i ptaki lecące tak swobodnie - nie potrafię przestać się uśmiechać
To poczucie szczęścia napawa mnie tak miłosiernie ... Czasami słowa to za mało, lub po prostu ja nie potrafię ich dobrać.
Teraz, gdy siedzę samotnie przed komputerem zdarza mi się uciekać myślami gdzieś w przód ale to tylko moje domysły, nie wiem czy to to ludzie nazywają celem - jeśli tak to ze mną jest coś nie tak bo nie obrałem żadnego.
Ten spacer nie mógł być przecież zaplanowany a jest dla mnie jednym z najpiękniejszych wspomnień,
fotografią którą zawsze będę mieć przy sobie...
Zagubiony w labiryncie życia ...
Wszędzie w okół pełno pięknych kwiatów jak i trujących bluszczy - wiadomo ;)
Ale jeśli miałbym kierować się do fontanny czy też wyjścia zdecydowanie bardziej wolę zwiedzać go dalej.
Coś głęboko we mnie nie daje mi spokoju
Ale to dzięki tej cząstce mnie postrzegam świat w ten sposób.
Dla Ciebie to może nie mieć sensu, ale pamiętaj że każdy ma swój własny pryzmat i każdy ma własne priorytety, ale każdy z nas jest tak samo ważny.
Nie skreślaj ludzi dlatego że nie są Tobą.
Kochaj ich za bycie własną osobą.
Bo Bóg nas stworzył właśnie takich nieudolnych, zabłąkanych , niepewnych , wolnych :)
W moim życiu się nie układa ..
Bo żyję teraz , nie mogę ułożyć niczego na tak ulotnych chwilach
Nie chcę planować nic na przestrzeni czasu , wolę trwać w obecnej chwili
Czasami gdy spaceruję gdzieś z moim psem i obserwuję zachodzące słońce , drzewa w tym pięknym świetle, chmury płynące po niebie i ptaki lecące tak swobodnie - nie potrafię przestać się uśmiechać
To poczucie szczęścia napawa mnie tak miłosiernie ... Czasami słowa to za mało, lub po prostu ja nie potrafię ich dobrać.
Teraz, gdy siedzę samotnie przed komputerem zdarza mi się uciekać myślami gdzieś w przód ale to tylko moje domysły, nie wiem czy to to ludzie nazywają celem - jeśli tak to ze mną jest coś nie tak bo nie obrałem żadnego.
Ten spacer nie mógł być przecież zaplanowany a jest dla mnie jednym z najpiękniejszych wspomnień,
fotografią którą zawsze będę mieć przy sobie...
Zagubiony w labiryncie życia ...
Wszędzie w okół pełno pięknych kwiatów jak i trujących bluszczy - wiadomo ;)
Ale jeśli miałbym kierować się do fontanny czy też wyjścia zdecydowanie bardziej wolę zwiedzać go dalej.
Coś głęboko we mnie nie daje mi spokoju
Ale to dzięki tej cząstce mnie postrzegam świat w ten sposób.
Dla Ciebie to może nie mieć sensu, ale pamiętaj że każdy ma swój własny pryzmat i każdy ma własne priorytety, ale każdy z nas jest tak samo ważny.
Nie skreślaj ludzi dlatego że nie są Tobą.
Kochaj ich za bycie własną osobą.
Bo Bóg nas stworzył właśnie takich nieudolnych, zabłąkanych , niepewnych , wolnych :)
czwartek, 5 lutego 2015
"Życia się nie wybiera, Życie się przeżywa"
https://www.youtube.com/watch?v=ErYlednCa9o
Zatrzymałem się na chwilę,
Patrząc w tył uśmiechałem się, tęskniłem i żałowałem.
Patrząc przed siebie nie wiem gdzie chcę iść,
Nie wiem co chcę robić w życiu,
A jeśli to moja jedyna szansa na spełnienie swoich marzeń ..
..a ja każdego dnia obijam się i uciekam od prostych obowiązków,
przerośnięty codziennością boje się walczyć o swoje...
Gdzieś zgubiłem swój zapał.. heh, na szczęście mam słomiany więc może szybko wróci , jeśli będę dobrze dmuchać ogień nie powinien zgasnąć.
Tylko że ja nawet nie mam celu...
Ehhh
Życie Ty Moje <3
Koniec postoju , wracam na pielgrzymkę.
Dobranoc
tak na marginesie , moje serducho chyba powoli zaczyna się składać ;)
Zatrzymałem się na chwilę,
Patrząc w tył uśmiechałem się, tęskniłem i żałowałem.
Patrząc przed siebie nie wiem gdzie chcę iść,
Nie wiem co chcę robić w życiu,
A jeśli to moja jedyna szansa na spełnienie swoich marzeń ..
..a ja każdego dnia obijam się i uciekam od prostych obowiązków,
przerośnięty codziennością boje się walczyć o swoje...
Gdzieś zgubiłem swój zapał.. heh, na szczęście mam słomiany więc może szybko wróci , jeśli będę dobrze dmuchać ogień nie powinien zgasnąć.
Tylko że ja nawet nie mam celu...
Ehhh
Życie Ty Moje <3
Koniec postoju , wracam na pielgrzymkę.
Dobranoc
tak na marginesie , moje serducho chyba powoli zaczyna się składać ;)
Subskrybuj:
Posty (Atom)