czwartek, 5 lutego 2015

"Życia się nie wybiera, Życie się przeżywa"

https://www.youtube.com/watch?v=ErYlednCa9o

Zatrzymałem się na chwilę,
Patrząc w tył uśmiechałem się, tęskniłem i żałowałem.
Patrząc przed siebie nie wiem gdzie chcę iść,
Nie wiem co chcę robić w życiu,
A jeśli to moja jedyna szansa na spełnienie swoich marzeń ..
..a ja każdego dnia obijam się i uciekam od prostych obowiązków,
przerośnięty codziennością boje się walczyć o swoje...
Gdzieś zgubiłem swój zapał.. heh, na szczęście mam słomiany więc może szybko wróci , jeśli będę dobrze dmuchać ogień nie powinien zgasnąć.
Tylko że ja nawet nie mam celu...
Ehhh
Życie Ty Moje <3
Koniec postoju , wracam na pielgrzymkę.

Dobranoc

tak na marginesie , moje serducho chyba powoli zaczyna się składać ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz