niedziela, 19 lipca 2015

Girei

www.youtube.com/watch?v=47XeJdO6TYg

"...dziękuję mamie za wychowanie
Za to, że wszystkie moje grzechy puściła w niepamięć
Ulica – znam ją, między Bogiem a prawdą
Ulica nigdy nie będzie twoją matką..."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz