niedziela, 19 lipca 2015
Girei
www.youtube.com/watch?v=47XeJdO6TYg
"...dziękuję mamie za wychowanie
Za to, że wszystkie moje grzechy puściła w niepamięć
Ulica – znam ją, między Bogiem a prawdą
Ulica nigdy nie będzie twoją matką..."
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz