czwartek, 25 grudnia 2014

MISJA: Uratować Tyle Żyć Ile Tylko SIę Da !

1. Czy rozumiem, że ZŁE rzeczy powodują, że w moim życiu jest ŹLE ?

a) szlugi
b) narkotyki
c) alkohol
d) seks z przypadkowymi ludźmi
e) marnowanie czasu (np. na internet)
f) zaniedbywanie kontaktów z rodziną
g) ocenianie, sądzenie, obmawianie, zdradzanie ludzi
2. Czy praktykuję wiarę aby lepiej poznać Boga ?

a) spowiedź
b) modlitwa
c) sakrament komunii świętej
d) czytanie Pisma Świętego

Punkt pierwszy, to podstawowe przyczyny naszych UPADKÓW.

Punkt drugi, to podstawowe metody WSTAWANIA z upadków.

Dziękuje Ci Piotrze <3

wtorek, 9 grudnia 2014

Szukając Boga W Nas

Czas Zapalić Światełko W Mroku
Czas Ujrzeć Kolory
Czas Nie Istnieje
TIK tak
TIK TO ODRUCH
MAM WSKAZÓWKĘ
Dobry Moment By Zawrócić
Pokój !

Szczerze ?

Zawsze byłem gotów zrobić dla niej wszystko....
Zawsze robiłem co mogłem by tylko zobaczyć Jej uśmiech,
To zabawne bo Jej łzy i "niewiem" w odpowiedzi niszczy mnie za każdym razem,
Jednak mimo tego wciąż jest dla mnie najważniejsza,
Nie Łączy Nas Już To Co Kiedyś
Widzę To W Twoich Oczach,
Gdy Ktoś Jest Przy Nas,To Nie Jesteś Ty
Nie Taka Jakiej Oddałem Serce...

Wiesz co jest najgorsze ?
Gdy nie ma Cię obok,Myślę o krainie w której nie ma już bólu,
Chce Cię Tam Zabrać,Wiele Czarnych Myśli Przechodzi Przez Moją Głowę,
Wciąż przychodzą mi nowe drogi do głowy.

I Kolejna Noc....
Mam Nadzieje Że Śpisz Teraz Słodko ,Ha!
Bo ja kurwa nie mogę przestać myśleć o tym miejscu,
Zamykam oczy,kilka kolejnych myśli i nagle czuje dotyk
Otwieram oczy i nie ma nikogo,Chore dźwięki i wielka ciemność pod powiekami,
Boje się otworzyć oczy kolejny raz,To uczucie;sam już się gubię gdzie jestem
Nie Ma Nic,I Zaczynam Się Tu Czuć Coraz Lepiej,
Kocham Gdy Jestem Pośród Niczego,Bo Wole Nie Mieć Nic
Niż Gówno Które Próbujesz Mi Sprzedać Wiesz ?!

Każdy Twój Uśmiech Kiedyś Był Wszystkim Czego Pragnąłem
Teraz Każde Słowo Płynące Z Tych Samych Ust
-Ust Których Kiedyś Pragnąłem Mocniej Niż Czegokolwiek Innego
Dziś Brzmi Jak Scenariusz Do Taniej Bajki,
Sorry Mała Ale Tego Nie Kupuje

Byłaś Dla Mnie Wszystkim,
Dziś Jesteś Wszystkim O Czym Chce Zapomnieć,
Co Się Zmieniło ?
My.

Dziękuje Za Każdą Wspólną Chwile Skarbie <3
Pa </3