Audio
W moim życiu się nie układa ..
Bo żyję teraz , nie mogę ułożyć niczego na tak ulotnych chwilach
Nie chcę planować nic na przestrzeni czasu , wolę trwać w obecnej chwili
Czasami gdy spaceruję gdzieś z moim psem i obserwuję zachodzące słońce , drzewa w tym pięknym świetle, chmury płynące po niebie i ptaki lecące tak swobodnie - nie potrafię przestać się uśmiechać
To poczucie szczęścia napawa mnie tak miłosiernie ... Czasami słowa to za mało, lub po prostu ja nie potrafię ich dobrać.
Teraz, gdy siedzę samotnie przed komputerem zdarza mi się uciekać myślami gdzieś w przód ale to tylko moje domysły, nie wiem czy to to ludzie nazywają celem - jeśli tak to ze mną jest coś nie tak bo nie obrałem żadnego.
Ten spacer nie mógł być przecież zaplanowany a jest dla mnie jednym z najpiękniejszych wspomnień,
fotografią którą zawsze będę mieć przy sobie...
Zagubiony w labiryncie życia ...
Wszędzie w okół pełno pięknych kwiatów jak i trujących bluszczy - wiadomo ;)
Ale jeśli miałbym kierować się do fontanny czy też wyjścia zdecydowanie bardziej wolę zwiedzać go dalej.
Coś głęboko we mnie nie daje mi spokoju
Ale to dzięki tej cząstce mnie postrzegam świat w ten sposób.
Dla Ciebie to może nie mieć sensu, ale pamiętaj że każdy ma swój własny pryzmat i każdy ma własne priorytety, ale każdy z nas jest tak samo ważny.
Nie skreślaj ludzi dlatego że nie są Tobą.
Kochaj ich za bycie własną osobą.
Bo Bóg nas stworzył właśnie takich nieudolnych, zabłąkanych , niepewnych , wolnych :)