poniedziałek, 13 lipca 2015

Błędy skupisko wiedzy !

Powoli Chyba Zaczynam To Rozumieć...
Niestety Nie Dość Że Powoli To Jeszcze Chyba :P Tsss

Szczerze mówiąc zawsze podziwiałem i wielbiłem swoją mroczną stronę,
Ostatnio dostrzegam dużo nowych zalet tej jasnej części mnie

Ludziom zawsze wydaję się że są ponad, przez co grzebią się na samym starcie
Zrozumiałem że świadomość jest naprawdę ciężka, czasami wydaje nam się że lepiej było by nie wiedzieć
Ale to My wybieramy w co wierzymy i o co walczymy tak zaciekle każdego dnia.
To nasz wybór, nasza wolna wola.
I choć czasem naprawdę trudno przyjąć ten ciężar na siebie,
To za każdym razem gdy już odważę się to zrobić, uświadamiam sobie że pomimo ogromu trudu i bólu które nas przytłaczają
Jeśli dobrze się przyjrzysz, ujrzysz tego dobrą stronę która daje siły by iść dalej :

Doświadczenie

- dziękuje Ci Panie za czas który mi dałeś,
za ludzi których spotkałem w swoim życiu
i za drogoznaki którymi mnie kierujesz.

Ty zaś , możesz myśleć co zechcesz , ale nie poddawaj się nigdy pierwszemu wrażeniu.
#zobacz choć raz tą niewidzialną część
Patrz głębiej, bo tam tkwi sens ;)

Przemyśl to jeszcze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz