sobota, 20 czerwca 2015

Prze Baba !

W Tydzień "Mój Świat" Pozmieniał Się Bardziej Niż Przez Ostatnie 2 Lata
Jedna Dziewczyna Której Nawet Nie Zdążyłem Dobrze Poznać,
Uprawia Na Mnie Jakąś Magię Niczym Stara Wiedźma

Komornik Który Wszedł Do Mojej Głowy I Zajął Co Chciał
Nie Wiem Jak Się Jej Pozbyć I Czy W Ogóle Chcę Się Jej Pozbyć ...

Muszę Jednak Przyznać Że Używa Naprawdę Miłych Zaklęć
Jak Na Starą Wiedźmę Jest Wyjątkowo Piękna, Ma Włosy Jak Anioł
Jej Oczy Jak Magnes Przyciągają Mój Wzrok,
Nie Wspominając O Ustach - Nie Jestem Jeszcze Sadystą

Czuję Się Jak Zwierzę W Pułapce
Staram Się Uciec
A To Tylko Wplątuje Mnie Mocniej W Sieć

Kobieto, Chciałbym Tylko Żebyś Liczyła Się Z Tym Co Mi Robisz
Co Prawda Nawet Nie Wiem Co Ze Mną Robisz,
Emocje To Coś Czego Nigdy Nie Będziemy W Stanie Pojąć I Okiełznać
A Moje Rwą Do Ciebie Gdy Tylko Znikasz Mi Z Oczu
A Nie Wiem Nawet Jaki Jest Twój Ulubiony Smak Lodów ..

Boję Się Rozgrzać Swoje Serce
Pokochałem Ten Chłód
Z Drugiej Strony Ty Samą Swoją Obecnością Sprawiasz Że Chcę Rozkuć Ten Lód ...

Dziwna Ta Klaudia, Ale Ją Polubiłem ;)