1. Czy rozumiem, że ZŁE rzeczy powodują, że w moim życiu jest ŹLE ?
a) szlugi
b) narkotyki
c) alkohol
d) seks z przypadkowymi ludźmi
e) marnowanie czasu (np. na internet)
f) zaniedbywanie kontaktów z rodziną
g) ocenianie, sądzenie, obmawianie, zdradzanie ludzi
2. Czy praktykuję wiarę aby lepiej poznać Boga ?
a) spowiedź
b) modlitwa
c) sakrament komunii świętej
d) czytanie Pisma Świętego
Punkt pierwszy, to podstawowe przyczyny naszych UPADKÓW.
Punkt drugi, to podstawowe metody WSTAWANIA z upadków.
Dziękuje Ci Piotrze <3
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz