https://www.youtube.com/watch?v=Jrpw-qrDe8M
Wszystko Zaczynamy Osiągać Małymi Kroczkami,
Wszystko Co Budujemy Potrzebuje Czasu,
Wszystko Na Czym Nam Zależy Wymaga Naszej Uwagi.
Aż Przychodzi W Życiu Taki Jeden Moment I Pokazuje Że Wszystko Co Mieliśmy,Co Budowaliśmy Latami
Możemy Stracić Od Tak.
Tylko Zniszczenie Nie Potrzebuje Czasu,Nie Wykonuje Żadnych Małych Kroczków Dążących Do Celu.
To Jeden Wielki Skok.
Boje Się Że Słowa Te Pasują Zbyt Idealnie Do Mojego Życia,Że Znam Jego Koniec.
Żadna Książka Nie Jest Ciekawa Jeżeli Znamy Jej Zakończenie,Coś Musi Być Po Śmierci!
Śmierć To Tylko Drzwi,Musi Tak Być!Jaki Byłby Powód Istnienia Nas Wszystkich
Czarnych Czy Białych,Kobiet Czy Mężczyzn,Dzieci Czy Dorosłych, Miliardów Ludzi
Którzy Każdego Dnia Starają Się O Lepsze Jutro.Co Dzień Boje Się Że Jutro Przyniesie Ten Skok...
Że Wszystko To Nie Ma Żadnego Sensu. Że Ludzie Biegną Gdzieś Gdzie Nie Ma Żadnego Celu.
Gdzieś Gdzie Zostaje Tyle Co Przynosi Zniszczenie,
Gdzie Znaleźć Można Tylko Pustkę, A Uśmiech Ukochanej Osoby Byłby Największym Darem Jaki Możemy Wtedy Otrzymać, Tylko Dlaczego Gdy Wszystko To Mamy Chcemy Biec Właśnie Tam Nie Potrafiąc Cieszyć Się Tym Dniem Który Jest Dziś , Nie Jutro ...
Nie Wiem Dlaczego Ale Boje Się Że Coś Ważnego Ucieka Mi Przez Palce Szukając Swojego Celu, Który Ma Już Każdy Z Was...
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz