środa, 9 kwietnia 2014

02:11

Ten Dzień Był Mi Potrzebny,
Tak Bardzo Chcę Się Wydostać,
Chce Być Lepszy,
BĘDĘ LEPSZY !
                                                               Dla Ciebie !
Boje się Tylko Że Wszystko To Minie
I Znów Stanę W Miejscu
Jednak Coś Co Dostałem Od Bardzo Mi Bliskiej I Wyjątkowej Osoby,
Pcha Mnie Do Przodu,
Wierze Że Dam Rady
Wierze Bo Warto

Dziękuje Za Pomoc Której Nie Doceniałem,Dzięki Z Całego Serca <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz